Služby

DIGITÁLNÍ TISK

Velkoformátová tisk

Dokážeme tisknout na široké spektrum materiálů. Mimo jiné tiskneme na kvalitní samolepící vinilové folie, posterový papír, billboardový papír, plachtovinu, banner, nažehlovací folie, vlajkovinu…
Vytiskneme jakýkoliv rozměr od formátu A2.

Digitální tisk do formátu A3

Nizkonákladový digitální tisk nám umožňuje dosáhnout příznivých cen a to i při malém množství. Výborná kvalita je zajištěna špičkovou technologií tisku. Široký rozsah potisknutelných médií, včetně lesklé křídy do gramáže 350g/m2.


POLEP VOZIDEL

Polep firemních vozidel tradičně patří k nejúčinějším druhům reklamy, se kterou se setká naprosto nenuceně velké množství Vašich potenciálních zákazníků. Při realizaci polepu vozidel používáme dvě metody a to řezanou nebo tištěnou grafiku, popřípadě jejich kombinaci.

Řezaná grafika

Řezaná grafika je již v současnosti standardem a řadí se do kategorie nízkonákladové reklamy. Využití nachází především pro výrobu nápisů a jednoduchých motivů. Pro výrobu nápisů používáme kvalitní folie s životností 3 až 7 let v závislosti na typu použitého materiálu a různých vlivů prostředí.

Tištěná grafika

Tištěné grafiky se využívá pro složitější a vícebarevné typy polepů, které například obsahují fotografie apod.. Tíštěná grafika je opatřena povrchovou laminací s UV filtrem pro ochranu barev. Životnost takto upraveného polepu je 5-7 let v závislosti na vlivu prostředí.


TISKOVINY

Katalogy

Potřebujete lépe prezentovat Vaši nabídku navrhneme Vám katalog, přesně podle vašich představ.

Kalendáře

Navrhneme Vám vlastní kalendář z vámi dodaných fotografií a to až do formátu A3.
Vlastní kalendář je vhodným dárkem pro Vaše blízké nebo Vaše věrné firemní zákazníky.

Letáky, brožury, prospekty, plakáty, ceníky

nabízíme jak malonákladový digitální tisk od 1 ks tak velkonákladový ofesetový tisk

Vizitky

Nabízíme návrh a tisk vizitek a to už od 100 ks
Výroba do 48 hodin od schválení návrhu

 


SVĚTELNÁ REKLAMA

právně vytvořená světelná reklama je několikanásobně působivější než klasická tištěná. Světelná reklama také samozřejmě zvýší prestiž Vašeho obchodu,podniku či penzionu.

Světelné panely

Dokážeme pro vás vyrobit světelný panely téměr jakýchkoliv rozměrů a tvaru. Světelný panel obvykle tvoří kovová konstrukce s možností přichycení na zeď a plexisklové panely polepené reklamní fólií. Osvětlení bývá řešeno pomocí zářivek nebo dnes již běžně i pomocí moderní metody LED diod.

Podsvícené nápisy

Této metody se využívá pro podsvícení jednotlivých plastických písmen a nápisů. K podsvícení se využívá neonových trubic nebo úspornějších LED diod.


VÝROBA RAZÍTEK

Vyrobíme Vám razítko přesně na míru
Kromě klasických dřevěných razítek nabízíme kompletní sortiment samobarvících i nesamobarvících razítek značek Shiny a Colop